ツ Teman Tapi Mesra

Senarai Blogger Johor 2021

Senarai Blogger Johor 2021 | Mungkin ada yang sudah mengenali senarai blogger di Johor secara dekat ataupun secara alam maya. Di sini ena senaraikan ahli yang aktif di dalam JDT Blogger iaitu 29 orang berasal atau menetap di Johor setakat ini. Puan Presiden yang havoc lagi meletop ialah Sis Lin. Ena join pada November 2018. Kira takde lah lama berbanding senior yang lain sejak 2016 lagi. Asal menulis blog sekadar sharing tips dan petua kemudian serious mengambil product review sejak 2019 sehingga kini. Sekarang fulltime blogger.

Sebelum itu saje nak coret kisah ena sendiri bermula dari 2010 tapi 2012 tukar ke blog baru "TINY - NA - SWEET" oleh suami. Dia blogger pencen. Hahahaha. Kalau 2010 dulu dia memang aktif. Haa kalau nampak posting Myperoduaclub dan gaming tu suami ena tumpang entri di blog ini sebab dia aktif Youtuber dan Streamer sahaja.

TINY - BERMAKSUD KECIL MOLEK. SO JANGAN PANGGIL TINY :)
NA - TUAN PUNYA BLOG 'ENA @ INAH'
SWEET - SUAMI LETAK. BUKAN SAYA YE...BUKAN SYOK SENDIRI. HAHAHA


Kenangan first header 2013. Siapa ada buat header cun-cun please pm. Kesian kita header atas dah lapang takde banner.hehe

Senarai JDT Blogger 2021

Berikut senarai ahli JDT Blogger mengikut turutan senior join terawal dan nama pena di blog masing-masing :

1. Life with Love | www.nonasani.com

2. Herneenazir.com | herneenazir.com

3. Kisahsidairy.com | www.kisahsidairy.com

4. Mama Maszull | maszull.blogspot.my

5. Kasih Juju | www.kasihjuju.com

6. Cerita Mak | www.ceritamak.com

7. Mia Liana | www.mialiana.com

8. Faizah Amir | www.faizzahamir.com

9. Alam Sari di Tanah Jauhar | sariyusa.blogspot.com

10. Wanzawawidotnet | www.wanzawawi.net

11. Ceritera Ibu | www.ceriteraibu.com

12. Onlajer | onlajer.com

13. Aku Sis Lin | www.sislin76.com

14. Mselim3 | mselim3.blogspot.com

15. Aku Ain Kau Siapa | akuainkausiapa.blogspot.my

16. Ciktom | www.ciktom.com

17. Sunah Suka Sakura | www.sunahsukasakura.com

18. Farahuda | www.byfarahh.com

19. Siti Suziana | www.sitisuziana.com

20. Faradidi's Blog | www.faradidi.com

21. Tinynasweet | www.tinynasweet.com

22. Journey Of Iman | journeyofiman.blogspot.com

23. AimieDarmia | aimiedarmia.blogspot.com

24. Nota Afzani Tual | afzani.wordpress.com

25. DeCamellia | www.decamellia.com

26. Aku Pakar Blogger | akupakarblog.blogspot.com

27. Apakata Mommy | www.apakatamommy.com

28. Lin Liena Story | www.linliena.com

29. Aienie | www.aienienka.com


Entri lain >>> Sambutan majlis JDT Blogger 2020


5 Chantiq Manis:

Warisan Petani said...

Tahniah JDT Blogger

nona sani said...

Hi, peserta nombor 1, nonasani here!! Hehe.. All the best JDT Blogger. Love u all!!!!!

Sunah Sakura said...

haiii saya pun nak melapor diri jugak la macam tuuuu 😆

Seri Kandi Di Tanah Jauhar said...

meletop JDT Blogger

Sis Lin said...

Tahniah buat semua..
Harap tahun mendatang JDT terus maju lagi...hebat semuanya..